19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Satılık Katamaran Listesi

Satılık İkinci El Katamaran Listesi

Katamaranlar

Satılık katamaranlar

katamaran satışı

katamaran yat

katamaran tekne

katamaran listesi

ada yatçılık katamaranlar

katamaran fiyatları
bütçeye uygun katamaran listesi
katamaran detayları
yat tekne katamaran
katamaran satışı hakkında
türkiyede katamaran satışı
türkiyede bulunan katamaranlar
katamaran yat tekne uygun fiyat
ada yatçılık satılık yatlar
ada yatçılık satılık tekneler
tekne satışı
Katamaran

Satılık motorlu katamaranlar - Güç, konfor ve bağımsızlık

"Yüzünüze tuzlu deniz havası atarken, kokpitte duruyorsunuz ve suyun üzerinde uçuyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz ve motorlu katamaran ile dalgaları kestiniz. Bir yere demirliyorsunuz ve sorun yaşamayacağınızı biliyorsunuz. Ertesi gün keşfedilecek 5 yer daha. "

Bizim müşterilerimizden birinin hazırladığı bu rapor, bir motorlu katamaranda sahip olmanın nasıl bir his olduğunu oldukça iyi anlatıyor ve bunun yanısıra bazı avantajları gösteriyor. En büyük avantaj, her şeyden önce kendi kendine yeterli olmasıdır. Arabaya biner, motoru çalıştırır ve uzaklaşırsınız - tıpkı bir araba sürmeye benzer. Saatte 18 knot'a varan motorlu bir katamaranın hızı, seçtiğiniz bir rota içerisinde daha fazla rüya yeri keşfetmenize olanak tanır. Kısa sürede birçok koy keşfetme özgürlüğünü yaşayın! Her iki gövdeye de en uygun şekilde yerleştirilen motorlar, teknenin dinamik dengesine katkıda bulunur ve inanılmaz rahat bir sürüş sağlar.

Geniş alan sayesinde, bir Leopard 51PC veya Leopard 43PC, 10 kişiye kadar rahatça konaklayabilir - çocuklar ve mürettebat üyeleri için ayrıca 2 pruva kabini sağlanmıştır. Toplam 3 kat ve 4 çift kabin ile bu, genel motorlu tekneler için gerçek bir istisnadır.

Katamaranlarda bulunan geniş arka güverte ve flybridge kullanımı sayesinde, olumsuz hava koşullarında bile tekne üzerinde korunaklı şekilde oturabilirsiniz. Sonuç olarak, bir motorlu katamaran, modern ekipman ve iyi manevra kabiliyeti ile otel konforu sunar. Web sitemizde çeşitli boylarda ve markalarda satılık katamaran alternatiflerini bulabilirsiniz.

2 Adet Uygun Yat Bulunmaktadır
Whats App