Yolcu Teknesi

Sıfır ve İkinci El Satılık Yolcu Tekneleri

Satılık yolcu tekneleri listesi

yolcu tekneleri satışı

Yolcu tekne satışı

Satılık yolcu yatları

Yolcu Yatları Arama

Satılık yolcu tekneleri hakkında

satılık yolcu tekneleri türkiye

türkiyede satılık yolcu tekneleri

yolcu tekneleri listesi

Yolcu tekneleri arama listesi
satılık yolcu tekneleri ada yatçılık
ada yatçılık satılık yatlar
ada yatçılık satılık tekneler
ada yatçılık yat satışı
ada yatçılık tekne satışı
tekne satışı hakkında
yolcu tekneleri satışı
yolcu yatları satışı
ada yatçılık
ada yatçılık tekne satışı

Yolcu Teknesi

Türkiye'nin 1 numaralı gemi komisyoncusundan satılık yolcu tekneleri

Tenezzüh teknesi satın alırken fiyat, işletme maliyetleri, yaş, durum, malzeme vb. kriterler önemlidir. Ticari tekneler öncelikle mümkün olduğu kadar uzun süre yüksek kar elde etmek için kullanılır. Bu nedenle, teklifleri satın alırken çeşitli faktörlere göre "incelemek" gerekir. Tabii ki, gemilerin türü de önemli bir rol oynar, yani malların taşınması (yük gemisi, tanker, konteyner gemisi, iç su yolu gemisi, vb.), Yolcu taşımacılığı (feribot, yolcu gemisi, yolcu teknesi vb.), savaş gemileri (savaş gemisi, kruvazör, devriye botu, fırkateyn vb.) veya iş gemileri (balıkçı gemisi, tarak gemisi, römorkör vb.).

Türkiye'den ve dünyadan yeni ve kullanılmış yolcu teknelerinin ciddi komisyonculuğunu sunuyoruz. Yolcu tekneleri üreticisi iseniz ve tersanenizin ürünlerini listelemekle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Bir gemi filosuna sahip şirketler, bizim yardımımızla yeni veya kullanılmış gemileri satma fırsatına da sahiptir.

Yolcu teknelerinin ömürleri ekonomi ve durum açısından sınırlıdır, bu nedenle özel gemiler için yeni inşa projeleri zamanın belli bir noktasından itibaren avantajlıdır. Bir yolcu teknesi satın almak zor olabilir çünkü imalatçılardan ve tersanelerden gelen tekliflerin seçimi idare edilemez. Bu, Türkiye'den veya Asya'dan ve diğer ülkelerden gelen ürünler için geçerlidir. Bu nedenle, bir Türk gemi komisyoncusu olarak, yolcu teknesi tekliflerini ve çeşitli diğer hizmetlerle birlikte sunmaya çalışıyoruz. Yeni ve kullanılmış tekneler satarken, finansman sağlarken, tersanede onarımlar, tamirat, nakliye ve gemi yapımı (yeni inşaat) sırasında diğer odak noktaları ortaya çıkar. Küresel üreticilerle ilişkiler, deneyim, eksiksiz hizmet ve profesyonel tavsiyelerden yararlanın.

Tersane / tersanede dönüştürme, onarım, restorasyon ve yeniden imalat

Değişen gereksinimler, yaş, koşullar, ekonomi vb. yeniden modellemeyi, onarımları, restorasyonu ve yenilemeyi mantıklı kılar. Ancak zorluk, Türkiye'de veya yurt dışında doğru tersaneyi bulmakta yatıyor. Türk tersanelerinin kalitesi çok yüksek, ancak yurt dışında da bir şeyler bulabilirsiniz. Bu tamamen gemiye ve zaman, bütçe, güvenlik ve özel istekler gibi faktörlere bağlıdır. Örneğin, bir geminin boyunu uzatırken veya kısaltırken, teknolojiyi yenilerken, yeniden boyarken veya modernize ederken doğru tersaneyi bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye'den ve yurtdışından gelen müşterilerin istekleri daha farklı olamazdı. Gemi arayışı birçok faktöre dayanmaktadır, ancak burası teklifleri bulmak, yeni ve kullanılmış yolcu tekneleri satın almak ve satmak için doğru pazar yeridir. Aradığınız gemi ne olursa olsun, biz onu buluruz!