19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Satılık MotorYat

Satılık İkinci El Motor Yat

Satılık Fiber MotorYat

Satılık Çelik Motoryat

Satılık Ahşap MotorYat

Satılık Motor Yat Arama

Motor Yatlar

MotorYat

Motor Yat Satışı

İkinci el motor yat satışı
yeni motor yat satışı
ikinci el motoryat satışı
ikinci el satılık yatlar
ada yatçılık motor yat satışı
ada yatçılık motor yat listesi
motor yatlar ile ilgili bilgi
motor yat satışı ile ilgili
ikinci el motor yat satışı hakkında
satılık motoryat tipleri
sıfır motor yat
Motor Yat

Motor yat satmak bizim tutkumuzdur. Günümüzde her türden kullanılmış yatlar dünyada büyük talep görmektedir. Müşterilerinin güvenini hayal kırıklığına uğratmayan ve iyi bir itibara sahip olanlar, satış eksikliğinden şikayet edemezler. İster markalı ister özel yapım her türlü motorlu tekne satış listemizde en kaliteli teknelerdir. Dünyanın her yerinden hizmetlerimiz konusunda çok hevesli olan çok memnun müşterilerimiz var. Çok az broker uluslararası bir üne sahiptir.

Her boyutta ikinci el veya yeni motorlu yatlar portföyümüzde satışa sunulmuştur. Satın alma sürecünde motor kapasitesi önemli bir rol oynar, teknelerin yapım yılı da fiyatı etkiler. Elbette burada, suda macera dolu bir yolculuk için kullanabileceğiniz doğru yatı da bulacaksınız.

Mükemmel satış koşulları bizim tarafımızdan bilinmektedir. Teknenizi satmak istiyorsanız, burada gerçekten sizlere yardım edebilecek uygun bir kişi buldunuz. Motor beklenen performansı sağlarsa ve zamanında bakım kanıtlanabilirse, müzakereler için kesinlikle adil bir temel oluşturulacaktır.

Kullanılmış motorlu teknelerin satışa sunulması her zaman istisnai bir seçenektir. Yeni tekne fiyatlarını bilen herkes, firmamızdan kullanılmış tekneler için mükemmel seçimimizi de bilir. Burada her zaman yüksek bir kalite beklenebilir. Müşteri burada yalnızca gerçekten bakımlı tekneleri satabilir veya satın alabilir. Brokerlerimiz buna büyük önem veriyor.

Başarımız bizi haklı çıkardı - uzun yıllara dayanan deneyimi ve cazip teklifleriyle, kullanılmış tekne alım satımının en popüler adreslerinden biri olduk. Bugün uluslararası olarak görülebilen büyük Bayliner'ların veya hızlı motorlu teknelerin çoğu bizden geliyor ve bu şık teknelerin sahipleri, bu ünlü uzman şirketten satın aldığınızı sevgiyle hatırlıyor.

2 Adet Uygun Yat Bulunmaktadır
Whats App