19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Yat Kiralama - adayacht.com

Yat Kiralama

Yat Kiralama Şirketi

Tekne Arama

Haftalık Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Kiralık Tekneler

Şirketimiz 1999 yılından beri tüm Ege ve Akdeniz’e uzanan sahiller boyunca çeşitli boyda ve standarda sahip kiralık gulet ve motor yat seçenekleriyle yat kiralama hizmeti vermektedir. Hayalinizdeki yat tatilini gerçekleştirmek için sizler için seçmiş olduğumuz farklı boyutlardaki kiralık tekne alternatiflerine göz atabilir ve sizlere en uygun seçeneğe karar verdiğinizde geri kalan tüm formaliteleri bize bırakabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz seçmeniz gereken rota konusundan tekneye yapılacak kumanya alışverişine kadar her türlü konuda, tatiliniz bitinceye kadar sizlere destek verecektir.

Sitemizde ayrıca İstanbul boğazında günübirlik ve saatlik kiralama yapabileceğiniz tekne alternatifleri de mevcuttur. Eğer İstanbul’da boğaz gezisi için yemekli bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız, boğaz turu için özel olarak saatlik olarak İstanbul’daki kiralık tekne alternatiflerimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye’de yat kiralama ve mavi yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz için Bodrum, Antalya, Fethiye ve Marmaris gibi birçok popüler limanda sizlere sunduğumuz kiralık gulet yada motor yat alternatiflerini inceleyebilirsiniz. İster motorlu isterseniz yelkenli tekneye ihtiyacınız olsun, portföyümüzde 2 kişiden 28 kişiye kadar kapasiteye sahip kiralık tekne alternatifleri mevcuttur.  Sizlere sunmuş olduğumuz tekne alternatifleri ve bunların konfor ve olanaklar sayesinde, günümüze misafirlerimiz mavi yolculuk tatillerini 5 yıldızlı otel konforunda geçirmektedirler.

Yat kiralama nişan

Yat kiralama düğün

Yat Kiralama mezuniyet

Yat Kiralama evlilik teklifi

Mavi Yolculuk

Son zamanlarda birçok insan kendisi yada ailesi için farklı tatil planları yapmaktadır. Bunların en başında mavi yolculuk tatili geliyor. Günümüzde mavi yolculuk deyince akla birbirinden güzel koylarda izole tatil kavramı gelmektedir. Bu eşsiz güzellikteki koylarda sevdiklerinizle beraber günlük yaşamdan uzaklaşıp, tüm gün boyunca çokça dinlenmeye vaktiniz olacaktır. Sizler için sunmuş olduğumuz birbirinden farklı gulet ve motor yat alternatiflerinden birini kiralayarak, önceden kararlaştırdığınız rota üzerinde tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayrıca arta kalan zamanlarınıza, rotanız üzerindeki küçük kasabalarda karaya çıkarak, yerel restoranlarda farklı lezzetler deneyebilir yada o bölgenin lokal dükkanlarında küçük alışverişler yapabilirsiniz. Mavi yolculuk konsepti ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları
Yat Kiralama Rotaları
Günübirlik Yat Kiralama
Yat Kiralama organizasyonu
Yat kiralama evlilik teklifi
Destinasyonlar

Bu bölümde, Türkiye ve dünyadaki en popüler yat kiralama limanlarının listesini bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve o konumdaki kiralık yat alternatiflerini görmek için bağlantılara göz atabilirsiniz.

Gulet Kiralama

Guletler klasik olarak ahşaptan yapılmış motorlu teknelerdir. Gulet kiralama deyince akla hemen klasik ahşap Türk guletleri gelir. Bodrum bu konuda meşhurdur. Bodrum guletleri dünya çapında bir marka olmuş durumdadır. Bu tip guletlere tüm Akdeniz sahilleri boyunca Yunanistan, Karadağ, Hırvatistan, İtalya ve İspanya’da da denk gelebilirsiniz. Guletlerde her türlü konfor mevcut olup, ister motor gücüyle isterseniz de yelken seyri yapmaya müsaittirler. Portföyümüzde çeşitli boy ve kapasitede birçok gulet alternatifi mevcuttur. Kiralık guletler ile daha detaylı bilgi edinmek ve alternatifleri incelemek için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama
Fethiye Yat Kiralama
Göcek Yat Kiralama
Bozburun Yat Kiralama
Boğazda Yat Kiralama
Yat Kiralama

Özel yat kiralama bir tür tatil türüdür. Belirli bir limandan belirli bir süre boyunca bir tekne kiralarsınız. Genellikle bir hafta veya 15 gün olarak kiralanan bu tekneler ile belirlediğiniz rota üzerinde teknenin mürettebatı ile birlikte zamanınızı geçirirsiniz. Teknede genelde kaptan, aşçı ve servis elemanları bulunur. Bu kişiler tatiliniz boyunca sizlere hizmet ederler. Motor yatlar, kiralama yapmak için bilinen en popüler tekne türleridir. Bu tür tekneler yelkenli yatlara nazaran daha hızlı ve konforludurlar. Hızından dolayı motor güçleri yüksektir ve ekstra yakıt masrafları nedeniyle kiralama fiyatları diğer teknelere göre pahalı olabilir. Kiralık motor yatlar ile daha detaylı bilgi edinmek ve alternatifleri incelemek için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Whats App