19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Yelkenli yat tekne kiralama

yelkenli tekne kiralama

Yelkenli Yat

YELKENLİ YAT KİRALAMA

Türkiye yelkenli yat kiralama - katamaranlar ve yelkenli yatlar için ideal alan

Türkiye yelken meraklıları için en popüler seyahat noktalarından biridir. İster yeni başlayan ister profesyonel bir kaptan olun, Türkiye kıyıları çeşitliliği ve nefes kesici güzelliği ile etkileyicidir. Zümrüt yeşili su, muhteşem plajlar ve vahşi kayalıklar, kiraladığınız yatınızla size çeşitli bir gezi sunuyor. Tüm büyük şehirlerdeki modern marinalar ayrıcalıklı konforu garanti eder. Ancak birçok küçük koyda, bozulmamış demirlemeler de var. Ilıman iklimi ve sayısız kültürel özelliği kiralık yat ile tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürür. Kiralama, yakındaki Yunan adalarına yapılacak bir tekne gezisi için ideal bir başlangıç ​​noktası olarak da kullanılabilir.

Mürettebatlı yelkenli yatlar. Her şey dahil lüks yelken tatili.

Mürettebatlı yat kiralama, yelken gezisini ve yelken alanını kaygısız ve her yönden özenle keşfedebileceğiniz lüks bir yelken tatilinin keyfini çıkarmanızı sağlar! Kendi kaptanınız ve gemide aşçı ile arkanıza yaslanıp bir yelken tatilinin tüm avantajlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz bir Akdeniz bölgesindeki nefes kesici alanlarda lüks katamaranlara yelken açın.

Mürettebatlı yelkenli yat kiralama için bize tercihlerinizi söylemeniz yeterli - tüm yelken tatilini kişisel isteklerinize göre bir araya getireceğiz. Size eşsiz bir yelken deneyimi sunuyoruz!

Mürettebatlı bir yelkenli yat kiralama neleri içerir?

Kaptan, aşçı ve hostes ekibi tüm yelken tatili boyunca emrinizde olup, sizi en güzel yerlere götürür ve ikramla ilgilenir. Tüm yemekler, atıştırmalıklar ve içecekler dahildir

Mürettebatlı yelkenli yat kiralama alternatiflerimiz

Özel yelken tatiliniz için yelkenli tekne, motorlu yelkenli ve motorlu katamaran filosu sunuyoruz. Bir yat seçerken, gemide birinci sınıf performans ve konforu garanti etmek için modern tasarıma, geniş kabinlere, ortak alanlara ve en son teknolojiye önem verilir.

Yatların boyutları ve donanımları hakkında daha fazla detayı ve ayrıca yatların daha fazla resmini sayfalarımızda bulabilirsiniz. Mürettebatlı yelkenli yat kiralama ile ilgili başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Kaptansız kiralama. Kendin kaptanı olduğun yatlar.

Dünyanın en güzel bölgelerinde hak ettiğiniz yelken tatilinizi rahat ve dinlendirici bir şekilde yaşayabilmeniz için, günde birkaç kez, hatta bazen gece geç saatlerde kendi eksenimizde dönüyor ve bazen gerçek mucizeler gerçekleştiriyoruz.

Çok yönlü mükemmel ve uyumlu bir seyir paketi oluşturmak için, müşterilerimizin kaç dileğinin birbirine bağlanması gerektiğine dair neredeyse hiçbir fikri yoktur.

Rota ve yat seçiminden, havalimanına yaklaşımdan, uçuş bağlantılarından, limana kadar yelken açmaya hazır yata transfer ve ön siparişli erzak paketinden 1000 de 1 olasılıkla yanlış giden şeler olabilir.

Bilindiği gibi şeytan her zaman ayrıntılardadır. Bizimle her şey yolculuğunuzun etrafında döner.

Deneyim

Yat kiraladığımız ve geziler düzenlediğimiz 1999 yılından bu yana, felaketlerin ne olabileceğini öğrendik. Bunu bildiğimiz için, genellikle çok rahatsız bir şekilde telaşlıyız, özellikle yatlar ve müşterilerimiz söz konusu olduğunda.

Bu kısaca size önerdiğimiz her rota, her istasyon, her yat ekibimizin atasözü ile seçilmiştir: karar verme kriterlerimiz katı, hatta bazen bilgiçlik tasvir etmektedir. Bazı insanlar bu yüzden bizi sevmiyor.

Ancak bunu kabul ediyoruz çünkü sizi - müşterimizi - gemideki öfkeden, yetkililerin keyfiliğinden, şüpheli vaatlerden ve - en kötü durumda - denizde zarar görmekten korumak istiyoruz. Burada sadece güzelce konuşmadığımızı, aynı zamanda açıkça konuştuğumuzu fark etmişsinizdir. İyi almalısınız. Bunun için bazen altüst ediyoruz ve (neredeyse) her şeyi yapıyoruz.

Yıllardır bizimle yelken açan birçok düzenli müşteri, şirketimizden ve yat seçimimizden ne kadar memnun olduklarını her yıl dile getirmektedir. Elbette bazen bir şeyler ters gidebilir. Ama bunu her zaman hemen düzelttik. Ve gelecekte de böyle kalması gerekir. Bunu size bu noktada söylemek istiyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bir sonraki seyahatinizi seçmekten keyif alacağınızı umuyoruz.

Ege ve akdenizde bulunan yelkenli yatlar

Bütçenize uygun yelkenli yatlar

Yelkenli yatların listesi

2 Adet Uygun Yat Bulunmaktadır

Yelkenli yatlar hakkında

Yelkenli tekneler hakkında

Yelkenli yat tekne kiralama

Uygun fiyata yelkenli yat teknelerin listesi

Ada yatçılık yat kiralama
Ada yatçılık tekne kiralama
Yelkenli yat kiralamak istiyorum
Yelkenli tekne kiralamak istiyorum
Marmaris yelkenli yatlar
Fethiye yelkenli yatlar
Yelkenli yatlar hakkında bilgi
Yelkenli tekneler hakkında bilgi
Ada yatçılık yat kiralama
Ada yatçılık tekne kiralama
Ada Yatçılık kiralama hizmeti
Whats App