19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Satılık Yelkenli Yat Ve Tekneler

Satılık İkinci El Yelkenli Yatlar

Satılık İkinci El Yelkenli Tekneler

Satılık yelkenli yat tekne

yelkenli yat tekne

yelkenli yatlar

yelkenli tekneler

yelkenli yat arama

yelkenli tekne arama

yelkenli yat satışı
yelkenli tekne satışı
satılık yelkenli yat arama
satılık yelkenli tekne arama
ikinci el yelkenli yat
ikinci el yelkenli tekne
ada yatçılık yelkenli yat
ada yatçılık yelkenli tekne
ada yatçılık yat satışı
ada yatçılık tekne satışı
ada yatçılık
Yelkenli Yat

Ulaşılabilecek yeni yelkenli tekneler

Gerçekten harika bir yelkenli mi arıyorsunuz? Bir yelkenli yat düşündün mü? O halde web sitemizde doğru yere geldiniz, çünkü size uygun fiyata satın alabileceğiniz çok çeşitli yelkenli tekne, yelkenli yat ve motorlu yelkenli sunuyoruz. Bir yelkenli tekne ile suda gerçek bir göz alıcı olun.

İsteklerinize göre bir yat - hayallerinizdeki yelkenli tekne

Web sitemizde akıllı bir arama ile hayallerinizdeki yelkenli tekneyi hızlıca bulabilirsiniz. Sadece birkaç girdi ile, aramamız size satın alabileceğiniz çok sayıda yelkenli, yelkenli yat ve motorlu yelkenliler gösterecektir. Tabii bizden sadece yelkenli tekne veya yelkenli yat satın almak mümkün değil, aynı zamanda buradan da satabilirsiniz. Sadece yeni değil, aynı zamanda kullanılmış durumda da yelkenli tekneler sunuyoruz, böylece yine de çok para biriktirebilirsiniz.

Bir bakışta yelkenli tekne hakkında tüm bilgiler

Elbette bizden bir çırpıda karpuz almıyorsunuz, ancak sahip olmak istediğiniz tekne hakkında detaylı bilgi sağlıyoruz. Yelkenli yatın boyu veya yelkenli teknenin boyutu hakkında bilgi alabilirsiniz. Tablolar ayrıca yelkenli teknenin ne kadar ağır olduğunu ve tekneye kaç kişinin sığabileceğini gösterir. Satıcının iletişim bilgilerini bir sütunda da bulabilirsiniz. Yeni teknenizin tam olarak neye benzeyeceğini öğrenmek istiyorsanız, o zaman birçok fotoğrafa tıklayın ve yeni yelkenli teknenizin kendi resmini çekin.

Bize güvenin - saygın satıcılardan yelkenli tekneler

Bizimle sadece saygın satıcıların yelkenli teknelerini bulacaksınız, bu yüzden bir gün aldatılacağınızdan korkmanıza gerek yok. Yine de herhangi bir sorunuz varsa, satıcının sağlanan iletişim adresi veya her zaman size açık olan hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle ayrıca, doğru sigorta hakkında ve hayalinizdeki yeni tekneyi en iyi nasıl finanse edebileceğiniz hakkında bilgi bulacaksınız, böylece finansal zorluklarla karşılaşmayacaksınız.

2 Adet Uygun Yat Bulunmaktadır
Whats App