19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Satılık Yatlar

Satılık yatlar

Satılık yat

Tekne Arama

satılık gulet

satılık motoryat

satılık yelkenli

Satılık Tekneler

Hep hayal ettiğiniz tekneyi satın almanıza ve onu bakımlı bir şekilde tutmanıza yardımcı olmak için buradayız. Herhangi bir tekne satın almak istiyor ve bunu seçme konusunda sorularınız varsa yada nasıl satın alınacağı konusunda sınırlı fikriniz varsa, tüm sorularınızın yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz. Sizin için ideal teknenin seçiminden başlayarak, satış formaliteleri,  liman kayıt işlemleri, bayrak değişimi, survey organizasyonu, satış finansmanı, teknenin satış sonrasında işletilmesi ve hatta yeniden teknenin yeniden satışa koyulması ile ilgili tüm konularda sizlere danışmanlık ve aracılık hizmeti sunuyoruz.

Yukarıdaki arama kriterlerini kullanarak, size e uygun tekneyi seçmeniz sadece dakikalar alacaktır. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeler sonucunda arama filtrelerimizi sizlerin en doğru sonuçları ulaşabilmeniz adına sürekli güncelliyoruz. Direkt tekne kodunu yazarak yada aramanızı daraltmak için kategori, fiyat yada uzunluk gibi değişkenleri kullanarak istediğiniz sonuçlara kolayca ulaşabilmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

satılık katamaran

satılık iş teknesi

satılık yolcu teknesi

ikinci el satılık yatlar

İkinci El Satılık Tekneler
İkinci el satılık motor yatlar
ikinci el satılık guletler
ikinci el satılık katamaranlar
ikinci el satılık iş tekneleri
Son Eklenen Tekneler

Şirketimizin satış listesine en son eklenen gulet, motor yat ve iş tekneleri ile ilgili güncel bilgileri bu bölümden öğrenebilirsiniz. Satılık portföyümüzdeki en gücel tekneler arasında gulet, motor yat, yelkenli yat ve iş tekneleri gibi birçok alternatif mevcuttur. Aşağıdaki linke tıklayarak tüm listeyi görebilirsiniz.

İkinci el satılık yolcu tekneleri
Satılık yat ve teknelerin listesi
Bütçenize uygun yat ve teknelerin fiyatları
İkinci el ve sıfır yatların listesi
Yat listesi
ikinci el satılık yatların listesi
Teknenizi Satalım

İlk kez tekne sahibi olmaya karar vermek uzun bir süreç olabilir ve önemlidir. Eğer halihazırda bir yatınız var ise, öncelikle eski teknenizi satmak durumunda kalabilirsiniz. Tüm bu süreçleri sizler için hızlandıracak ve kolaylaştıracak kişi broker olarak seçtiğiniz şirkettir. Satış konusundaki püf noktalarını ve prosedürü iyi bilen bir aracı sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Sonuçta sizin bu konuda istediğiniz tek şey, teknenizin en hızlı ve en yüksek fiyata satılması olacaktır. Bir teknenin nasıl satılacağı konusunda fikriniz veya deneyiminiz olabilir fakat bu konuda gereken zaman ve emeği harcamak istemiyor da olabilirsiniz. Yine bir profesyonel brokere başvurmanızı tavsiye edeceğiz. İşi sadece tekne satışı olan bizler, bu konuda uzman ve tecrübeli ekibimizle, sizlere satış ile tüm konular hakkında anahtar teslim hizmet sunuyoruz. Bu konuda işinizi kolaylaştırabilecek daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkten ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yat Satış Yönetimi

Tekne satışına aracılık yapabilmek bilgi, sektör tecrübesi, ve ticari beceri gerektirir. Bu meziyetleri bünyesinde barındırmayan tüzel veya gerçek kişilerin yat broker lığı yapmaları oldukça zordur. Firmamızın tekne satış departmanı 2001 yılında kurulmuş olup bu alandaki engin tecrübesi ile bugüne kadar çeşitli teknelerin satışına aracılık etmiştir. Tecrübelerimizin bize gösterdiği bir sonuç olarak, en iyi satış şekli pazarlanacak olan teknenin merkez satış acenteliği haklarının aracıya verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda acente, teknenin tek satış yetkilisi olacak ve tüm kanallardan üzerinden var olan gücü ile pazarlama faaliyetlerini sürdürebilecektir. Karlı ve doğru zamanda bir satış gerçekleştirebilmek için tekne sahibiyle ortak stratejiler üzerinde çalışmak gerekir. Stratejiler ve koşullar netleştikten sonra yetkili satış acentesi gerekli pazarlama becerilerini kullanarak tekneyi satışa çıkarır. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yat Satın Alma Rehberi

Yatınızın satın alma sürecini bir broker aracılığı ile yürütmek kritik ve önemli bir adımdır. İhtiyacınızın tam olarak ne olduğunu anlamak ve buna doğru bir şekilde cevap vermek için profesyonel bir bakış açısına sahip olmak gerekir. Yat Yönetimi ekibimiz, sizin için ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve planladığınız operasyonları dinleyecek ve başarılı operasyonlar için gerekli olduğuna inandığımız hizmet kapsamını önerecektir. Sizlere bu konuda hazırladığımız rehber niteliğindeki içeriğimiz tüm bu sorularınıza bir cevap verecektir. Tekne satın almaya ilk karar verme aşamasından bununla ilgili tüm planlamalar ve detaylar hakkında önceden bilgi edinmek isterseniz, aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Whats App