19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Gulet Babylon Teknesi

Babylon Guleti ile Mavi Yolculuk Deneyimi

Kiralık Gulet kategorisinde listelenmiş olan Babylon teknesi 41 metre boyundadır

Toplamda 5 adet kabini bulunan Babylon guleti, maksimum 12 kişiye kadar mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti sunmaktadır

Babylon teknesi Bodrum limanına kayıtlı olup Bodrum bölgesindeki koylarda misafirlerimize mavi tur ve tekne kiralama imkanı sağlamaktadır

Babylon yatı 2015 yılında denize indirilmiş olup, 2022 yılında revizyon görmüştür

Babylon teknesinde 1 Master, 1 VIP, 3 Double kabin bulunmaktadır

Babylon guletinin 2x440 Hp Scania gücünde ana makinası mevcuttur

Babylon yatının günlük kiralama fiyatları düşük sezonda 4000 Euro ve yüksek sezonda 5500 Euro arasında değişkenlik göstermektedir

Babylon Teknesi
Babylon Yatı
Babylon Guleti
Gulet Babylon
Yat Babylon
Babylon Teknesi Bodrum Mavi Yolculuk
Babylon Teknesi Bodrum Mavi Tur
Babylon Teknesi Bodrum Yat Kiralama
Babylon Teknesi Bodrum Tekne Kiralama
Babylon Teknesi Bodrum Gulet Kiralama
Kiralık Yat Bodrum Babylon Teknesi
Babylon
41 metre boyunda 1 Master, 1 VIP, 3 Double olmak üzere toplam 5 kabinli ve 12 misafir kapasiteli kiralık Babylon teknesi, Bodrum koylarında mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti vermektedir.
Gulet Babylon: Bodrum'da Lüks Mavi Yolculuk Deneyimi
 
Bodrum'un eşsiz koylarında mavi tur yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Gulet Babylon, 2015 yılında inşa edilmiş ve 41 metrelik boyuyla 5 kabinde 12 yolcuya kadar konaklama imkanı sunmaktadır.
 

Konaklama

Gulet Babylon'un 5 kabini, her biri şık ve modern bir şekilde dekore edilmiş olup, yolcularına konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Kabinlerde klima, duşa kabinli banyolar, ev tipi tuvalet, saç kurutma makinesi, banyo ve el havluları mevcuttur. Salonda ise yemek masası, oturma grubu, LCD TV ve müzik sistemi bulunmaktadır. Klima kullanımı sınırsızdır.

Genel Donanım

Gulet Babylon, tam güvenlik ekipmanları, navigasyon ekipmanları, can yelekleri, yangın söndürücüler, yelken donanımı, su yapıcı, uydu anten, Türk karasularında internet gibi tüm ihtiyaç duyulan donanımlara sahiptir.

Güverte

Gulet Babylon'un zemini tik ağacından yapılmıştır. Arka güvertede yemek masası ve oturma alanı, ön güvertede oturma alanı ve masa, güneşlenme minderleri, deniz merdiveni ve güvertede duş bulunmaktadır.

Mutfak Donanımı

Gulet Babylon'un mutfağı, fırın, buzdolabı, meşrubat dolabı, şarap soğutucu, derin dondurucu, buz makinesi, kahve makinesi, filtre kahve makinesi ve espresso makinesi gibi tüm ihtiyaç duyulan donanımlara sahiptir.

Deniz ve Eğlence Ekipmanları

Gulet Babylon'un deniz ve eğlence ekipmanları arasında servis botu, balık tutma ekipmanları, maske, palet, snorkel, wake board, water skiing, ringo, su kayağı, kano, tavla, okey ve oyun kağıtları bulunmaktadır.

Babylon ile Mavi Turun Keyfini Yaşayın

Gulet Babylon, Bodrum'un eşsiz koylarında mavi tur yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Lüks bir konaklama deneyimi, tam güvenlik ve denizcilik donanımı, çeşitli eğlence ve deniz sporları aktiviteleri ile Babylon, mavi turunuzu unutulmaz kılacak.

YouTube Video Link: https://youtu.be/YIrulbAhSuo

Whats App