19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Gulet Carpe Diem 5 Teknesi

Carpe Diem 5 Guleti ile Mavi Yolculuk Deneyimi

Kiralık Gulet kategorisinde listelenmiş olan Carpe Diem 5 teknesi 47 metre boyundadır

Toplamda 6 adet kabini bulunan Carpe Diem 5 guleti, maksimum 12 kişiye kadar mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti sunmaktadır

Carpe Diem 5 teknesi Bodrum limanına kayıtlı olup Bodrum bölgesindeki koylarda misafirlerimize mavi tur ve tekne kiralama imkanı sağlamaktadır

Carpe Diem 5 yatı 2011 yılında denize indirilmiş olup, 2011 yılında revizyon görmüştür

Carpe Diem 5 teknesinde 2 Master, 2 Double, 2 Twin kabin bulunmaktadır

Carpe Diem 5 guletinin 2x600 Hp Iveco gücünde ana makinası mevcuttur

Carpe Diem 5 yatının günlük kiralama fiyatları düşük sezonda 4500 Euro ve yüksek sezonda 7500 Euro arasında değişkenlik göstermektedir

Carpe Diem 5 Teknesi
Carpe Diem 5 Yatı
Carpe Diem 5 Guleti
Gulet Carpe Diem 5
Yat Carpe Diem 5
Carpe Diem 5 Teknesi Bodrum Mavi Yolculuk
Carpe Diem 5 Teknesi Bodrum Mavi Tur
Carpe Diem 5 Teknesi Bodrum Yat Kiralama
Carpe Diem 5 Teknesi Bodrum Tekne Kiralama
Carpe Diem 5 Teknesi Bodrum Gulet Kiralama
Kiralık Yat Bodrum Carpe Diem 5 Teknesi
Carpe Diem 5
47 metre boyunda 2 Master, 2 Double, 2 Twin olmak üzere toplam 6 kabinli ve 12 misafir kapasiteli kiralık Carpe Diem 5 teknesi, Bodrum koylarında mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti vermektedir.
Lüks Yat Kiralama İçin Carpe Diem 5 Guleti: Bodrum'un En Büyük ve Lüks Guleti
 
Carpe Diem 5, Bodrum'un modern tersanelerinde en kaliteli malzemelerle inşa edilen, 47 metre uzunluğuyla Türkiye ve Yunan adalarının geleneksel tasarıma sahip en büyük guletlerinden biridir.
 
Rafine İç Mimari ve Sofistike Ekipmanlarla Üst Düzey Konfor
 
Carp Diem 5, rafine iç ve dış mimarinin inceliği, ferah kabinleri, mükemmeliyetçi kaptanı ve oldukça deneyimli profesyonel ekibinin yanı sıra yorgunluğunuzu alacak muhteşem saunası ve diğer tüm sofistike ekipmanlarıyla size üst düzey konfor ve mutlulukla dolu bir tatil sunuyor.
 
Profesyonel Mürettebat ve Gurme Lezzetler
 
Mürettebat son derece profesyoneldir ve yılların deneyimine sahiptir. Carpe Diem 5'te uzun yıllar geçiren kaptan, guletin her köşesini ve her detayını bilmektedir. Aşçı, kullanılan malzemelerin kalitesi, farklı tatlar ve sunumuyla bolca takdir ve övgü alan gurme lezzetleri sunar.
 
Geniş ve Bakımlı Ortak Alanlar
 
Geniş ve bakımlı ortak alanlar, dostlarınızla maksimum rahatlık ve konfor içinde vakit geçirme fırsatı sunar. Oldukça geniş oturma odası; tüm konukların rahatlıkla yemek yiyebilecekleri büyük bir masa, rahat bir L koltuk, LCD TV ve konukları eğlendirmek için bir ses sistemi ile donatılmıştır.
 
12 Kişiye Kadar Konforlu Konaklama
 
Gulet, 6 büyük kabini ile 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilir. Birer king size yatakla donatılmış biri arka diğeri önde olmak üzere iki master kabin, guletin genişliği sayesinde üst düzey rahatlık ve konforu garanti eder. Ön master kabinde sauna bulunmaktadır.
 
Her Ayrıntıda Titizlik ve Lüks
 
Her kabinin tasarımı, aynalı gardıroplardan kaliteli ahşap mobilyalara ve kişisel banyoların mermerine kadar her ayrıntıda titizlikle ele alınmıştır. Her odada LCD TV, DVD oynatıcı ve ses sistemi mevcuttur. Kabinler ayrıca size maksimum mahremiyeti sağlamak için ses yalıtımlıdır. Salon ve her kabin, bağımsız 7/24 çalışabilen klimalar ile donatılmıştır.
 
Su Sporları, Lüks ve Lezzetin Birleşimi
 
Carp Diem 5, Türk ve Yunan sularının büyülü ritmi boyunca uzanan yolculuğunuzda, su sporu aktivitelerinin çeşitliliği ile macera keyfini, yüksek teknolojiye sahip ekipmanların konfor ve lüksünü, büyülü mutfağı ile akıl almaz lezzetleri, özel tasarımı ve seçkin hizmetleri bir araya getirir.
 
Carp Diem 5 ile Lüks ve Konforlu Bir Tatil
 
Carp Diem 5, lüks ve konforu bir araya getiren, unutulmaz bir tatil deneyimi sunan eşsiz bir gulettir. Bodrum'un eşsiz güzellikteki koylarında, Ege Denizi'nin mavi sularında unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız Carpe Diem 5 tam size göre.
 
Youtube Video Link: https://youtu.be/Y-uAc1gGb2g
 
Whats App