19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:148/18
Kadıköy İstanbul
+90 216 395 09 99
info@adayacht.com

Gulet Esma Sultan Teknesi

Esma Sultan Guleti ile Mavi Yolculuk Deneyimi

Kiralık Gulet kategorisinde listelenmiş olan Esma Sultan teknesi 41 metre boyundadır

Toplamda 7 adet kabini bulunan Esma Sultan guleti, maksimum 14 kişiye kadar mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti sunmaktadır

Esma Sultan teknesi Göcek limanına kayıtlı olup Göcek bölgesindeki koylarda misafirlerimize mavi tur ve tekne kiralama imkanı sağlamaktadır

Esma Sultan yatı 2008 yılında denize indirilmiş olup, 2018 yılında revizyon görmüştür

Esma Sultan teknesinde 1 Master, 4 Double, 2 Twin kabin bulunmaktadır

Esma Sultan guletinin MAN 2 x 500 HP gücünde ana makinası mevcuttur

Esma Sultan yatının günlük kiralama fiyatları düşük sezonda 4000 Euro ve yüksek sezonda 5750 Euro arasında değişkenlik göstermektedir

Esma Sultan Teknesi
Esma Sultan Yatı
Esma Sultan Guleti
Gulet Esma Sultan
Yat Esma Sultan
Esma Sultan Teknesi Göcek Mavi Yolculuk
Esma Sultan Teknesi Göcek Mavi Tur
Esma Sultan Teknesi Göcek Yat Kiralama
Esma Sultan Teknesi Göcek Tekne Kiralama
Esma Sultan Teknesi Göcek Gulet Kiralama
Kiralık Yat Göcek Esma Sultan Teknesi
Esma Sultan
41 metre boyunda 1 Master, 4 Double, 2 Twin olmak üzere toplam 7 kabinli ve 14 misafir kapasiteli kiralık Esma Sultan teknesi, Göcek koylarında mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti vermektedir.

Gulet Esma Sultan: Lüks Mavi Tur Deneyimi

Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek'in eşsiz koylarında mavi tur yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Gulet Esma Sultan, 2018 yılında yapılan renovasyonla yenilenmiş ve 41 metrelik boyuyla 7 kabinde 14 yolcuya kadar konaklama imkanı sunmaktadır.

Konaklama

Gulet Esma Sultan'ın 7 kabini, her biri şık ve modern bir şekilde dekore edilmiş olup, yolcularına konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Kabinlerde klima, duşa kabinli banyolar, WC, banyo ve el havluları, saç kurutma makinesi gibi tüm ihtiyaç duyulan olanaklar mevcuttur. Salonda ise TV, müzik sistemi ve oturma grubu bulunmaktadır. Klima kullanımında sınırlama yoktur.

Genel Donanım

Gulet Esma Sultan, tam güvenlik ekipmanları, full mutfak donanımı, yelken ekipmanları, navigasyon ekipmanları, can yelekleri, yangın söndürücüler, uydu, internet, su yapıcı ve sıcak su sistemi gibi tüm ihtiyaç duyulan donanımlara sahiptir.

Güverte

Gulet Esma Sultan'ın zemini tik ağacından yapılmıştır. Arka güvertede oturma grubu, platform, yemek masası bulunmaktadır. Ön güvertede ise güneşlenme alanları, oturma grubu, 2 jakuzi ve üst güvertede oturma grubu ve duş bulunmaktadır.

Deniz ve Eğlence Ekipmanları

Gulet Esma Sultan'ın deniz ve eğlence ekipmanları arasında servis botu 75 HP, kano, su kayağı, ringo, 2 paddle board, windsurf, jet ski, balık tutma ekipmanları, maske, palet, şnorkel ve tavla, okey, oyun kağıtları bulunmaktadır.

Esma Sultan ile Mavi Turun Keyfini Yaşayın

Gulet Esma Sultan, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek'in eşsiz koylarında mavi tur yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Lüks bir konaklama deneyimi, tam güvenlik ve denizcilik donanımı, çeşitli eğlence ve deniz sporları aktiviteleri ile Esma Sultan, mavi turunuzu unutulmaz kılacak.

Esma Sultan ile mavi tur için hemen rezervasyon yaptırın ve eşsiz bir deneyim yaşayın!

Whats App